fbpx
Home / Wydarzenia / 500 termometrów bezdotykowych …

500 termometrów bezdotykowych …

termometry-bezdotykowe-albert-polska

500 termometrów do walki z epidemią COVID-19 trafiło do polskich szpitali za pośrednictwem Ministerstwa Zdrowia

 

W kwietniu br. firma Albert Polska przekazała 500 nowoczesnych, precyzyjnych, elektronicznych termometrów BabyTemp Sanity do bezdotykowego pomiaru temperatury ciała na rzecz najbardziej potrzebujących instytucji medycznych. Pomoc w postaci urządzeń, których tak brakuje polskiej służbie zdrowia, skierowana została w miejsca, gdzie wsparcie jest kluczowe. Termometry bezdotykowe BabyTemp Sanity trafiły do szpitali w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem szpitali zakaźnych. Szczegółami dystrybucji zajęło się Ministerstwo Zdrowia, z którym na początku kwietnia br. podpisaliśmy umowę o przekazaniu sprzętu.

„W chwili mierzenia się z tak olbrzymim wyzwaniem, jakim jest koronawirus i potrzeba jego szybkiej diagnostyki, w poczuciu odpowiedzialności i solidarności, zdecydowaliśmy się dużą partię termometrów bezdotykowych przekazać charytatywnie  >>na pierwszą linię frontu<<, gdzie są najbardziej potrzebne. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie każdy z nas może z osoby zdrowej stać się ewentualnym zakażonym, więc ta darowizna jest wsparciem nas wszystkich. Stawiamy diagnostykę wyżej niż nasz zysk, także w interesie naszych pracowników i ich rodzin” stwierdził Adrian Słupski, Dyrektor Generalny Albert Polska.

Cały zespół Albert Polska w tym szczególnym okresie dba o zabezpieczenie ciągłości dostaw i wsparcie klientów. Jest to możliwe dzięki temu, że wdrożono rygorystyczne procedury, których celem jest zabezpieczenie pracowników i codziennego funkcjonowania firmy w czasie epidemii.